درباره مــــا

 

شرکت نانو حباب انرژی ( دانش بنیان و نانویی  )

 

به عنوان شرکت پیشگام ایرانی در دستیابی به دانش فنی تولید حباب های بسیار ریز به منظور بهره ­مندی از فناوری­ های پیشرفته با کارایی بالا و هزینه های عملیاتی پایین در صنایع مختلف از قبیل آب و فاضلاب، محیط زیست، آبزی پروری، کشاورزی و صنایع غذایی موفق به طراحی و ساخت ژنراتورهای صنعتی میکروحباب، میکرونانوحباب و نانوحباب برای گازهایی از قبیل هوا، اکسیژن، ازن، نیتروژن و دی اکسید کربن شده است.

شرکت نانو حباب انرژی

آماده ارائه­ خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و عرضه­­ محصولات تولیدی خود بر اساس نیاز صنایع مختلف می باشد و به حکم وظیفه و رسالتی که بر عهده دارد خود را متعهد به تامین رضایت کارفرمایان در چارچوب قراردادهای منعقده دانسته و این مهم را اساس حفظ اعتبار و ارتقاء هر چه بهتر عملکرد خود می­ داند.

 

دانش و مهارت

تعهد و تضمین

اصالت و کیفیت

خلاقیت و نوآوری

دستیابی به دانش فنی طراحی و ساخت ژنراتورهای نانوحباب همراه با تحقیقات و تجارب کاربردی چندین ساله در صنایع آب و فاضلاب، محیط زیست، کشاورزی، آبزی پروری و صنایع غذایی و درک کامل از اهمیت کاربرد فناوری نانوحباب در صنایع مذکور، این امکان را فراهم آورده تا بتوانیم راهکارهای کارا و اقتصادی ارائه دهیم. 

مدیریت کیفیت با هدف نظارت مستمر بر تولید و عرضه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به منظور بهره مندی از بالاترین سطح راهبری و کارایی پیوسته تجهیزات و همچنین نظارت پیوسته بر فرایند دریافت و سفارش محصولات تا خدمات پس از فروش درصدد برآورده ساختن نیازهای مشتریان به بهترین شکل ممکن می باشد.

نوآوری و تولید محصولات دانش بنیان و ارتقاء میزان خود اتکایی یکی از الزامات واحد تحقیق و توسعه در شرکت نانو حباب انرژی می باشد. تولید دانش فنی به منظور توسعه محصولات و به کارگیری آن در بهینه سازی فرایندها و بهبود کارایی در صنایع مختلف می تواند زمینه را برای حضوری مستمر و فعال در  عرصه های رقابتی داخلی و خارجی فراهم آورد.

تلاش ما ایجاد ارتباط دائمی و ارائه خدمات فراتر از نیازهای مشتریان به منظور بهبود عملکرد و بازدهی سریع سود می باشد تا با تکیه بر اصول مهارت، کیفیت و تعهد بتوانیم موجبات اطمینان بخشی، رضایتمندی و وفاداری مشتریان را فراهم نمائیم.

جهت دریافت مشاوره فنی و سایر اطلاعات

با کارشناسان ما در ارتباط باشید …

English