خـــدمـــات ما

خدمات ما

 شرکت نانو حباب انرژی به عنوان شرکت پیشرو ایرانی در دستیابی به دانش فنی تولید نانو گاز مطابق با استانداردهای بین المللی و همچنین ارزیابی های فنی و میدانی تجهیزات تولیدی خود در مقیاس صنعتی از قبیل ژنراتورهای نانو اکسیژن و نانو ازن آماده ارائه­ خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی محصولات تولیدی خود بر اساس نیاز صنایع مختلف از قبیل تصفیه آب و فاضلاب، کشاورزی، آبزی پروری، محیط زیست و صنایع غذایی می باشد.

امکان سنجی

شرکت نانو حباب انرژی با امکان سنجی و مطالعات فنی، اطلاعات جامعی را در خصوص اهمیت و قابلیت های اجرایی پروژه ها در اختیار متقاضیان محترم قرار داده تا با آگاهی کامل تری تصمیم گیری نمایند.

فنی و مهندسی

دانش تخصصی و تجربه‌ ما این امکان را فراهم آورده تا بتوانیم طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی را به منظور ارائه راهکارهای کارا و اقتصادی مرتبط با تجهیزات تامین شده توسط مشتریان ارائه دهیم.

آموزش

ارائه خدمات آموزشی با برگزاری کارگاه ها و وبینارهای تخصصی و نیز آموزش های مرتبط با نیاز مشتریان در حین و پس از نصب و راه اندازی تجهیزات تامین شده از اولویت های شرکت نانو حباب انرژی به شمار می رود.

نصب و راه اندازی

عملیات مربوط به نصب و راه اندازی به منظور اطمینان بخشی به مشتریان از صحت نصب تجهیزات، عملکرد مطمئن و پایدار توسط مهندسان مجرب شرکت نانو حباب انرژی انجام می گیرد.

تعمیر و نگهداری

به منظور بهره مندی از بالاترین سطح راهبری و کارایی پیوسته تجهیزات در مدت زمان عمر کاری، شرکت نانو حباب انرژی متعهد به ارائه خدمات تعمیر و نگهداری مطمئن و با کیفیت به مشتریان خود می باشد.

خدمات پس از فروش

به منظور ارائه خدمات مناسب پس از فروش و کمک به مشتریان برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات خریداری شده، حداکثر تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی و ایجاد وفاداری مشتریان به کار بسته ایم.

ارائــــــه بهترین راهـــــکارهای صنعــتی

دپارتمان های تخصصی در شرکت نانو حباب انرژی با تجربه های ارزنده آزمایشگاهی و میدانی و اجرای پروژه های صنعتی در صنایع مختلف

از قبیل تصفیه آب و فاضلاب، کشاورزی، آبزی پروری، محیط زیست و صنایع غذایی می توانند بهترین راهکارهای صنعتی را در استفاده از پتانسیل گازهای مختلف

از قبیل هوا، اکسیژن، ازن، نیتروژن و … به متقاضیان گرامی ارائه نمایند.

محصولات شرکت نانو حباب انرژی

دستگاه های نانو اکسیژن واتوکس

WATOX AG

WATOX AG10000-NBE
WATOX AG30000-NBE
WATOX AG50000-NBE

WATOX WT

WATOX WT1000-NBE
WATOX WT3000-NBE
WATOX WT5000-NBE

WATOX AQ

WATOX AQ50-NBE
WATOX AQ100-NBE
WATOX AQ200-NBE
English